ŚWIĘTO SŁUŻBY CYWILNEJ W BIAŁOBRZESKIEJ KOMENDZIE - Aktualności - KPP w Białobrzegach

Aktualności

ŚWIĘTO SŁUŻBY CYWILNEJ W BIAŁOBRZESKIEJ KOMENDZIE

Data publikacji 11.11.2019

W piątek w białobrzeskiej komendzie odbyła się uroczystość z okazji zbliżającego się Święta Służby Cywilnej. Podziękowania za pracę i najlepsze życzenia złożyli pracownikom komendanci.

Komendant mł. insp. Jacek Sułecki  wraz z Zastępcą kom. Marcinem Paskiem w obecności kadry kierowniczej komendy oraz zgromadzonych policjantów, złożyli życzenia pracownikom cywilnym i urzędnikom korpusu za dotychczasowe zaangażowanie i pracę. Komendant podkreślił ich wkład w prawidłowe funkcjonowanie komendy oraz udzielaną pomoc. Potwierdził również, że w każdej chwili działania naszej jednostki odczuwalna jest praca „cywili”, która jest doskonałym uzupełnieniem służby funkcjonariuszy Policji.

Dzień, w którym przypada Święto Służby Cywilnej” - 11 listopada nie jest przypadkowy. To symboliczna data odzyskania niepodległości w 1918 roku. Polska zaczęła odbudowę niepodległej struktury państwowości od administracji, a rozpoczęcie działalności przez Służbę Cywilną było pierwszym sygnałem, że „Polska to jeden organizm, którego sercem jest prężnie działająca administracja rządowa”.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy
Powrót na górę strony