NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2019 – XI EDYCJA KONKURSU - Aktualności - KPP w Białobrzegach

Aktualności

NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2019 – XI EDYCJA KONKURSU

Data publikacji 02.01.2020

Na terenie powiatu białobrzeskiego od 2 stycznia trwa XI edycja konkursu „ Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2019”. Dzięki plebiscytowi można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w połowie lutego 2020 roku

„Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2019” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej elitarnej służby. dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku. Odgrywa bardzo ważną rolę w  działaniach  profilaktycznych ze względu na jego bezpośredni kontakt z miejscową  społecznością. To on najlepiej wie jakie są potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym,  przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów.

W konkursie najważniejszym  elementem oceny wpływającej na wyłonienie najpopularniejszego dzielnicowego będzie opinia społeczna wyrażona za pomocą ankiety, skierowanej bezpośrednio do społeczeństwa. Mieszkańcy powiatu mogą głosować tradycyjnie, wrzucając głos oddany na swojego kandydata do skrzynek, które znajdują się w każdym Urzędzie Gminy. Powołana komisja konkursowa w skład której wchodzą między innymi przedstawiciele mediów i  samorządu terytorialnego dokona wyboru najpopularniejszego dzielnicowego.

Zachęcamy również do głosowania uczestnicząc w sondzie na stronie głównej serwisu.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w połowie lutego 2020 roku. Zapraszamy do głosowania.

 

Autor: sierż. szt. Ewa Kozyra

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy
Powrót na górę strony