ŚMIERTELNY WYPADEK NA TRASIE S7. APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ I ROZWAGĘ NA DRODZE - Aktualności - KPP w Białobrzegach

Aktualności

ŚMIERTELNY WYPADEK NA TRASIE S7. APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ I ROZWAGĘ NA DRODZE

Data publikacji 06.10.2021

W minioną niedzielę na drodze S7 w miejscowości Sucha doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniósł 72-letni pieszy przebiegający przez drogę . Apelujemy o rozsądek i bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, aby wszyscy podróżujący po drogach mogli bezpiecznie dotrzeć do celu swojej podróży.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w minioną niedzielę tuż po godzinie 15 na drodze S7 w miejscowości Sucha. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 72- letni pieszy przebiegał przez trasę nr S7 i wbiegł wprost pod nadjeżdżający pojazd marki mazda kierowany przez 37-latka.  Wykonywane na miejscu czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności oraz dokładnego przebiegu tego zdarzenia.

Apelujemy o rozwagę i przypominamy, że  ruch pieszych  po drogach ekspresowych jest zabroniony, a poruszanie się po nich niesie ze sobą wysokie niebezpieczeństwo utraty zdrowia a nawet życia.

 

Autor: mł. asp. Ewa Kozyra

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy
Powrót na górę strony