Dziękujemy za udział w policyjnej zbiórce krwi. - Aktualności - KPP w Białobrzegach

Aktualności

Dziękujemy za udział w policyjnej zbiórce krwi.

Data publikacji 07.10.2021

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach oraz mieszkańcy powiatu białobrzeskiego podzielili się cząstką życia.

Blisko 7 litrów krwi w niecałe 4 godziny podczas dzisiejszej zbiórki krwi oddało 14 chętnych krwiodawców. W akcji uczestniczyli policjanci i pracownicy KPP Białobrzegi oraz mieszkańcy powiatu białobrzeskiego za co bardzo serdecznie dziękujemy.

Kolejny raz inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Białobrzegach insp. Jacka Sułeckiego  na plac białobrzeskiej Komendy Policji zawitał krwiobus Radomskiego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Już od godziny 8 można było oddawać krew i dzięki temu pomóc osobom najbardziej potrzebującym. Krew niezbędna jest w wielu stanach zagrożenia życia ( masywne krwotoki, urazy, wypadki) jak również leczeniu niedokrwistości towarzyszącej wielu chorobom nowotworowym. Oddawanie krwi nie wiąże się z żadnym ryzykiem, jest bezpieczne i nie stanowi zagrożenia dla Twojego zdrowia.  Policjanci białobrzeskiej Policji cyklicznie oddają cząstkę siebie aby ratować życie.

Policyjne akcje na stałe wpiszą się w harmonogram regionalnych zbiórek krwi, o kolejnych akcjach informować będziemy na naszej stronie.

 

 

 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy
Powrót na górę strony