Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

OFERTA PRACY

Data publikacji 07.08.2022

Komendant Powiatowy Policji w Białobrzegach poszukuje kandydatów na stanowisko: sprzątaczka Zespołu Finansów i Zaopatrzenia w Komendzie Powiatowej Policji w Białobrzegach

Wymiar etatu: 1,0

Czas pracy: 8 godzin

Miejsce wykonywania pracy: Komenda Powiatowa Policji w Białobrzegach, ul. Żeromskiego 23

Warunki pracy

  • Praca fizyczna

  • Oświetlenie naturalne i sztuczne

  • Przy wejściu do budynku brak jest podjazdu, brak wind i podjazdów wewnątrz budynku

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Sprzątanie przydzielonego rejonu;

  • Odkurzanie podłóg, chodników, ścian i mebli znajdujących się w pomieszczeniach lub na ciągach komunikacyjnych przydzielonych do sprzątania;

  • Mycie podłóg, ścian zmywalnych, urządzeń sanitarnych i mebli w pomieszczeniach lub na ciągach komunikacyjnych przydzielonych do sprzątania;

  • Opróżnianie koszy ze śmieci i makulatury, znajdujących się w pomieszczeniach lub na ciągach komunikacyjnych przydzielonych do sprzątania;

  • Mycie okien, drzwi i innych elementów stanowiących wyposażenie pomieszczeń i ciągów komunikacyjnych przydzielonych do sprzątania z częstotliwością zapewniającą ich czystość;

  • Zgłaszanie do właściwej komórki administracyjno – gospodarczej wszelkiego rodzaju uszkodzeń i braków w sprzątanych pomieszczeniach;

  • Podlewanie roślin znajdujących się w salach konferencyjnych i na ciągach komunikacyjnych.

  • Mycie chłodziarek/lodówek, kuchni mikrofalowych znajdujących się w pomieszczeniach socjalnych przydzielonych do sprzątania z częstotliwością zapewnienia ich czystości;

  • Codzienne ścieranie kurzy ze sprzętów takich jak: biurka, stoły, szafy, aparaty telefoniczne, komputery i inne stanowiące wyposażenie pokoi;

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie: co najmniej podstawowe

  • komunikatywność

  • umiejętność organizacji pracy własnej

  • samodzielność

  • korzystanie z pełni praw publicznych

  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe:

  • rzetelność

  • umiejętność pracy w zespole

  • dyspozycyjność

  • dokładność

Dokumenty i oświadczenia niezbędne:

  • życiorys/CV i list motywacyjny

  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia

  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzula informacyjna dla kandydatów ubiegających się o przyjęcie do pracy w Policji (do pobrania ze strony BIP KPP w Białobrzegach)

  • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego, korzystaniu z pełni praw publicznych

Dokumenty i oświadczenia dodatkowe:

  • kopie świadectw pracy

Terminy i miejsce składania dokumentów:

  • dokumenty należy złożyć w terminie od dnia 08.08.2022 r. do dnia 19.08.2022 r.

  • decyduje data: stempla pocztowego/osobistego dostarczenia oferty do urzędu

  • miejsce składania dokumentów:

Komenda Powiatowa Policji w Białobrzegach, ul. Żeromskiego 23

z dopiskiem na kopercie i w liście motywacyjnym „Oferta pracy: technik Wydziału Kryminalnego”.

Oferty należy składać od poniedziałku do piątku od godziny 7.30 do 15.30.

Dane osobowe – klauzula informacyjna:

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

  • Administrator danych i kontakt do niego: Komendant Powiatowy Policji w Białobrzegach, ul. Żeromskiego 23, 26 – 800 Białobrzegi

  • Kontakt do inspektora ochrony danych: Inspektor Ochrony Danych Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach, tel. (047) 702 22 39

  • Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracownicze niebędące stanowiskiem w korpusie służby cywilnej

  • Okres przechowywania danych: czas niezbędny do przeprowadzenia naboru na stanowisko pracownicze niebędące stanowiskiem w korpusie służby cywilnej (z uwzględnieniem 3 miesięcy, w których Komendant ma możliwość wyboru kolejnego wyłonionego kandydata, w przypadku, gdy ponownie zaistnieje konieczność osadzenia tego samego stanowiska)

  • Uprawnienia:

- prawo żądania od administratora danych dostępu do danych, ich stosowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, a także prawo do przeniesienia danych, żądanie w tej sprawie można przesłać na adres kontaktowy administratora danych, podany powyżej,

- prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego

  • Podstawa prawna przetwarzania danych: art. 22¹ Kodeksu pracy oraz art. 26 i nast. Ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej w zw. z art. 6 ust. 1 lit. C RODO

  • Inne informacje: podane dane nie będą podstawą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji; nie będą też profilowane

Oświadczenia muszą być podpisane własnoręcznie, opatrzone aktualną datą.

Oferty niespełniające wymogów formalnych, niekompletne oraz przesłane po terminie nie będą brane pod uwagę. Osoby, których oferty zostaną odrzucone, nie będą powiadamiane. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Do składania dokumentów zachęcamy również osoby niepełnosprawne.

Decyduje data stempla pocztowego. Wzory wymaganych oświadczeń znajdują się na stronie: http://bip.bialobrzegi.kpp.policja.gov.pl

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnienia osób niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6 %.

Administratorem danych osobowych o kandydatach do pracy w Policji jest Komendant Powiatowy Policji w Białobrzegach, ul. Żeromskiego 23, 26 – 800 Białobrzegi. Dane osobowe kandydata będą przetwarzane wyłącznie w celu zapewnienia sprawnego oraz prawidłowego przebiegu postępowania rekrutacyjnego do pracy w Policji. Podanie danych jest dobrowolne, zatajenie lub podanie nieprawdziwych danych, stanowi podstawę do odstąpienia od prowadzenia postępowania rekrutacyjnego i pociągnięcia do odpowiedzialności karnej. Kandydat ma prawo do wglądu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 047 702 22 60

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.