Aktualności

Przekroczyli prędkość – stracili prawo jazdy

Data publikacji 13.08.2020

Pomimo apeli o rozwagę za kierownicą wciąż nie brakuje uczestników ruchu drogowego, którzy stwarzają realne zagrożenie na drogach. Tylko wczoraj funkcjonariusze z ciechanowskiej drogówki zatrzymali dwóch piratów drogowych, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierujący stracili prawo jazdy.

W dniu 12 sierpnia br. ciechanowska grupa SPEED zatrzymała do kontroli pojazd marki Ford, który pędził w centrum Ciechanowa 111km/h. Tym samym przekroczył on prędkość w terenie zabudowanym o 61 km/h. 46 – letni mężczyzna został ukarany mandatem i otrzymał punkty karne. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

Tego samego dnia w godzinach wieczornych w Ciechanowie na ul. Kasprzaka funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zatrzymali do kontroli kierowcę opla. 33-letni mężczyzna poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością 113 km/h. W związku z obowiązującymi przepisami kierowcy zatrzymano prawo jazdy. Mężczyzna otrzymał mandat oraz punkty karne.

mł.asp. Aneta Janowska

Powrót na górę strony