Aktualności

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W CIECHANOWIE

Data publikacji 23.01.2023

Policjanci z Ostrołęki okazali się najlepszymi piłkarzami w turnieju o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został rozegrany w ostatnią sobotę. W przyjacielskiej rywalizacji wzięło udział 8 drużyn. Zwycięzcy z rąk mł. insp. Radosława Romanowskiego odebrali zasłużony puchar.

Turniej odbył się  21 stycznia w Ciechanowie. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn: z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Przasnyszu, Pułtusku, Płońsku, Żurominie i Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Nasi koledzy prowadzili zażarty bój o każdą bramkę, a zawody przebiegały w atmosferze sportowej walki i gry fair-play.

W finale turnieju policjanci z Ostrołęki pokonali swoich rywali  z Mławy 2:0 i tym samym zdobyli puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został wręczony przez I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie mł. insp. Radosława Romanowskiego oraz Przewodniczącego NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego - mł. insp. Dariusza Brzezickiego.

W zawodach królem strzelców został Maciej Watkowski z Żuromina, najlepszym bramkarzem Sebastian Borowiecki z Ostrołęki, natomiast najlepszym zawodnikiem Szymon Racki z Mławy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Autor: mł. asp. Magda Zarembska

Powrót na górę strony