Aktualności

Tymczasowy areszt dla podejrzanego o zabójstwo

Data publikacji 03.08.2023

Zarzut zabójstwa usłyszał 42-latek zatrzymany przez ciechanowskich policjantów. Na wniosek śledczych i prokuratora, wobec podejrzanego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W minioną sobotę (29.07) wieczorem dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego treści wynikało, że w rejonie ogródków działkowych w Ciechanowie leży zakrwawiony mężczyzna. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe. Załoga pogotowia ratunkowego stwierdziła zgon 41-letniego ciechanowianina. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz zabezpieczyli ślady.

Ciechanowscy kryminalni zatrzymali do wyjaśnienia 4 osoby. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jednemu z zatrzymanych, 42-letniemu mieszkańcowi Ciechanowa, zarzutu zabójstwa. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Ciechanowie zawnioskował o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku i wydał postanowienie o umieszczeniu zatrzymanego w areszcie tymczasowym na okres 3 miesięcy.

Za popełnione przestępstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Autor: asp. Magda Zarembska

Powrót na górę strony