Aktualności

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie

Data publikacji 22.01.2024

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy okazali się najlepszymi piłkarzami w Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie, który został rozegrany w minioną sobotę. W zaciętej rywalizacji wzięło udział 8 drużyn. Zawodnicy z rąk mł. insp. Radosława Romanowskiego odebrali zasłużone puchary oraz nagrody i pamiątkowe dyplomy.

W minioną sobotę (20.01) w hali sportowej MOSiR w Ciechanowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn: z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, Makowie Mazowieckim, Mławie, Nidzicy, Płońsku, Sierpcu, Żurominie i Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. Imprezę honorowym patronatem objął Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KPP w Ciechanowie podkom. Michał Kwasiborski.

Turniej w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie insp. Zbigniewa Andresa otworzył jego I Zastępca mł. insp. Radosław Romanowski, po czym odbyło się losowanie drużyn w grupach. Nasi koledzy prowadzili zażarty bój o każdą bramkę, a zawody przebiegały w atmosferze sportowej walki i gry fair-play.

Najbardziej skuteczna okazała się drużyna z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy, która pokonała w finale funkcjonariuszy z Ostrołęki i tym samym zdobyła puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Na trzecim miejscu stanęli mundurowi z mławskiej komendy. Zawodnicy z rąk mł. insp. Radosława Romanowskiego odebrali zasłużone puchary oraz nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Wyróżniający się zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne. Statuetka najlepszego zawodnika trafiła do Jakuba Kruszewskiego z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy. Najlepszym strzelcem został Szymon Racki z mławskiej komendy, a najlepszym bramkarzem Tomasz Baran z KPP w Nidzicy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 

asp. Magda Zarembska/ KPP w Ciechanowie

 

Powrót na górę strony