Aktualności

Zapach marihuany na klatce schodowej, narkotyki ukryte w skrzynce elektrycznej

Data publikacji 21.05.2024

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 18-latka podejrzewanego o posiadanie narkotyków. Charakterystyczny zapach marihuany unosił się na klatce schodowej. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli środki odurzające ukryte w skrzynce z licznikami elektrycznymi. 18-latek usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

W miniony czwartek (16.05) ciechanowscy policjanci otrzymali informację, że na klatce schodowej jednego z bloków w Ciechanowie unosi się charakterystyczny zapach marihuany. Drzwi do mieszkania, z którego wydobywał się zapach, otworzył 18-letni ciechanowianin, który na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Mundurowi dokładnie sprawdzili mieszkanie. W trakcie przeszukania, w skrzynce z licznikami elektrycznymi w metalowym pojemniku znaleźli susz roślinny. Badanie testerem potwierdziło, że była to marihuana.

18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z art. 62 ust. 1 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu.

 

asp. Magda Zarembska/ KPP w Ciechanowie

Powrót na górę strony