Aktualności

W najbliższą środę Dzień Otwarty Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Zapraszamy!

Data publikacji 14.06.2024

Nie zapomnijcie, że już w najbliższą środę, 19 czerwca br., w godzinach 11:00-13:00 na kąpielisku miejskim Krubin odbędzie się „Dzień Otwarty” Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Będziecie mieli możliwość spotkania z pracownikami Zespołu Kadr i Szkolenia, którzy omówią procedurę przyjęcia do służby. W programie przewidzieliśmy także pokaz policyjnego sprzętu, pojazdów służbowych, pokaz pracy technika kryminalistyki, oraz wiele innych atrakcji. Do zobaczenia!

 

Ciekawi Cię jak wygląda dzień z życia policjanta? Chcesz wiedzieć, co jest ważne podczas pracy technika kryminalistyki? Zastanawia Cię, czym na co dzień zajmują się policjanci „patrolówki” i ruchu drogowego? A może chcesz wiedzieć jakie wymogi należy spełnić, aby wstąpić do policji? Przyjdź na „Dzień Otwarty”, a odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy Ci podjąć decyzję dotyczącą służby w policji.

W środę, 19 czerwca br., w godzinach 11:00-13:00 ciechanowscy policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców, a w szczególności osoby zainteresowane służbą w policji na kąpielisko miejskie Krubin.

Zainteresowani będą mogli poznać pracę ciechanowskich policjantów oraz obejrzeć sprzęt będący na wyposażeniu mundurowych. Wśród przygotowanych atrakcji jest min. symulator zderzeń i dachowania, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ratownictwa wodnego. W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje 2024” organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Ciechanowie przypomnimy również o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i  poszczególnych etapach rekrutacji, a także niezbędnej dokumentacji. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

Do zobaczenia!