Aktualności

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie...

Data publikacji 17.05.2017

... możesz mieć na nie wpływ” to tytuł cyklu debat społecznych, które będą organizowane w 2017 roku przez jednostki Policji w ramach zacieśniania współpracy ze społecznością lokalną.Pierwsza taka debata na terenie powiatu łosickiego odbędzie się 23 maja 2017 roku o godzinie 13.00 w świetlicy Urzędu Gminy w Platerowie. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Debata ma na celu określenie, w jaki sposób Policja oraz inne podmioty funkcjonujące w środowisku lokalnym powinny współdziałać z mieszkańcami w zakresie stosownej reakcji, ograniczania oraz przeciwdziałania zagrożeniom zgłaszanym przez społeczeństwo poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Debaty społeczne organizowane na szczeblu lokalnym będą miały za zadanie zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez Policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu. Mamy nadzieję, że Państwa obecność wzbogaci debatę o merytoryczny głos w zakresie bezpieczeństwa.

 

asp. sztab. Tomasz Zozula

KPP Łosice

Powrót na górę strony