Aktualności

Łosicki dzielnicowy prosi o pomoc w walce o życie swojego 4-letniego syna

Data publikacji 21.09.2023

Łosicki dzielnicowy prosi o wsparcie w walce o życie i zdrowie swojego syna. Oluś, pomimo że ma dopiero 4 lata, wiele w życiu się wycierpiał. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc dla naszego kolegi.

Wszystko zaczęło się niespodziewanie….

Oluś wraz ze swoim bratem bliźniakiem urodzili się w sierpniu 2019 roku jako zdrowi i długo wyczekiwani chłopcy. Nic nie zapowiadało tego co miało się wydarzyć. Rozwijali się wzorowo, aż do kwietnia 2020 roku, kiedy to podczas rutynowego badania USG główki zdiagnozowano u Olka ogromnego guza o wielkości 6 cm. Oluś przeszedł 2 operacje i poddany był 18 cyklom wyniszczającej chemioterapii. Udało się pokonać chorobę. Niestety powrót do normalności nie trwał za długo.

Dokładnie pół roku po zakończeniu leczenia wyniki Olusia zaczęły się pogarszać postawiono diagnozę ostrej białaczki szpikowej. Jedyną formą leczenia był przeszczep szpiku. Obecnie Olek jest już po dwóch przeszczepach szpiku, a jego rodzice stają przed dalszą walką o życie syna. Aleksander udowodnia wszystkim każdego dnia, że jest silnym i walecznym małym człowiekiem.

Tata Olka na co dzień troszczy się o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu łosickiego. Jest dzielnicowym łosickiej komendy Policji. Wielokrotnie pomagał i nadal pomaga mieszkańcom swojego rejonu służbowego. Teraz oboje rodziców i brat bliźniak potrzebują pomocy w walce o życie małego Olusia.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca, wrażliwych na cierpienie dziecka o wsparcie w walce o zdrowie i życie Olka.

Pomóc Olusiowi można dokonując wpłaty na konto:

Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”

Santander Bank

31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: “2708 pomoc dla Olusia Jasińskiego”

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo pod linkiem:

https://www.kawalek-nieba.pl/olus-jasinski/

 

 

Powrót na górę strony