Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w makowskiej komendzie - Aktualności - KPP w Makowie Mazowieckim

Aktualności

Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w makowskiej komendzie

Data publikacji 11.03.2019

W piątek funkcjonariusze i pracownicy makowskiej komendy na czele z Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Makowie Mazowieckim złożyli życzenia z okazji Dnia Kobiet policjantkom i pracownikom cywilnym. Panie natomiast przygotowały niespodziankę z okazji obchodzonego 10 marca Dnia Mężczyzny.

Na świetlicy makowskiej komendy z okazji Dnia Kobiet Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Makowie Mazowieckim nadkom. Sławomir Królak złożył wszystkim Paniom życzenia zdrowia, szczęścia, radości i spełnienia marzeń. Każda z Pań otrzymała również piękną różę.

Panie również przygotowały małą niespodziankę dla Panów. Z okazji obchodzonego 10 marca Dnia Mężczyzny.  Pani Komendant insp. Marzena Zakrzewska złożyła Panom serdeczne życzenia  zdrowia , miłości i radości z małych spraw, pogody ducha spełnienia wszystkich marzeń zarówno tych malutkich jak i tych trudnych do spełnienia, aby pomimo upływu lat nigdy nie wyrastali z własnych marzeń i zawsze dążyli do celu. Na pamiątkę każdy z Panów otrzymał długopis z wygrawerowanym napisem „Super Glina”

 

 

mł. asp. Monika Winnik

Powrót na górę strony