Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Dziecka z makowską policją

Data publikacji 02.06.2017

1 czerwca w Zespole Szkół w Płoniawach odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez makowską policję. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji m. in. wiele konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowano w tym roku dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Płoniawy – Bramura. Głównym organizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Makowie Mazowieckim przy współudziale Urzędu Gminy w Płoniawach – Bramurze, WORDU w Ostrołęce, Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Makowie Maz. oraz Zespołu Szkół w Płoniawach.

 

Dla dzieci i młodzieży przygotowano wiele ciekawych atrakcji. Były gry i zabawy. Dla najmłodszych przygotowano konkurs skoków w workach, przeciąganie liny, konkurs rowerowy. Dla starszych dzieci wspinaczkę po skrzyniach, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Najlepszą w kategorii żeńskiej była Katarzyna Kęszczyk, a w kategorii męskiej Kamil Kołodziejski. Drugą konkurencją, która również cieszyła się dużym zainteresowaniem był tor sprawnościowy. W tej konkurencji w kategorii żeńskiej zwyciężyła Zuzanna Borysowicz, a w kategorii męskiej Jakub Osiecki. Wszyscy zwycięscy to gimnazjaliści Zespołu Szkół w Płoniawach – Baramurze. Wszystkich zwycięzcom i uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Płoniawy przygotowano również pokaz sprzętu policyjnego, zaprezentowano podstawowe techniku samoobrony. Strażacy natomiast przygotowali pokaz ratownictwa medycznego i udzielanie pierwszej pomocy.

Na koniec nie zabrakło wspólnych zabaw i śpiewów, które przygotował PaTPORT w Płoniawach.  Do nich przyłączyli się również policjanci i wspólnie zatańczyli belgijkę.

 

 

 

Opr. Monika Winnik

Powrót na górę strony