VI Turniej Piłki Halowej w Makowie Mazowieckim

9 drużyn walczyło o puchar podczas VI Turnieju Piłki Halowej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Makowie Mazowieckiem i Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KPP w Makowie Maz. Najlepszymi okazała się drużyna 2 Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. 2 miejsce zajęła drużyna KPP Mława, a 3 miejsce KMP Ostrołęka.

Turniej odbył się  18 marca w Makowie Mazowieckim. Do rozgrywek przystąpiło 9 drużyn: z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim, Ciechanowie, Mławie, Przasnyszu, Płońsku, Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Makowie Mazowieckim, 2 Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu i Przedsiębiorców Powiatu Makowskiego.

Drogą sportowej eliminacji, w myśl zasad fair play, z gry odpadały kolejne drużyny. Mecz finałowy wyłonił zwycięzcę zawodów. I miejsce wywalczyła drużyna żołnierzy z 2 Ośrodka Radioelektronicznego w Przasnyszu. 2 miejsce zajęła drużyna KPP Mława, a 3 miejsce KMP Ostrołęka.

Podczas Turnieju wyłoniło także najlepszego zawodnika, którym został policjant z KPP w Mławie – Dawid Szwarc. Najlepszym królem strzelców okazał się Paweł Olszewski, a najlepszym bramkarzem Sławomir Brakoniecki.

Nagrody dla zwycięzców wręczał Komend Powiatowy Policji w nadkom. Andrzej Dziadak, Przewodniczący ZT NSZZ Policjantów asp. szt. Marek Stanowski oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP  mł. insp. Dariusz Brzezicki.

Wszystkim uczestnikom turnieju gratulujemy woli walki, a zwycięzcom końcowego sukcesu.