Aktualności

Uroczyste przekazanie radiowozu w Komendzie Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim

Data publikacji 08.02.2024

W czwartek 8 lutego, przed Komendą Powiatową Policji w Makowie Maz. odbyła się uroczystość przekazania radiowozu oznakowanego, którego zakup możliwy był dzięki finansowemu wsparciu Starosty Makowskiego, Burmistrza Makowa Mazowieckiego oraz wójtów gmin: Czerwonka, Krasnosielc i Rzewnie.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Makowie Mazowieckim wzbogacili się o nowy radiowóz. Jego pozyskanie było możliwe dzięki wsparciu jednostek samorządu terytorialnego. W czwartek 8 lutego, przed makowską komendą odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przekazania dla Komendy Powiatowej Policji w Makowie Maz. radiowozu oznakowanego KIA Sportage współfinasowanego przez Powiat Makowski, Miasto Maków Maz.,  Gminę Czerwonka, Gminę Krasnosielc i Gminę Rzewnie.

Przekazane pojazdy są wynikiem dobrej współpracy i zrozumienia potrzeb służby przez samorząd terytorialny, co bez wątpienia przekłada się na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu. W imieniu policjantów komendant podziękował za wsparcie i zapewnił, że nowy radiowóz będzie jak najlepiej wykorzystywany w celu realizacji ustawowych zadań, tak by mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Nowy radiowóz trafi do służby w Wydziale Ruchu Drogowego.

podkom. Monika Winnik

Powrót na górę strony