Aktualności

Wypadek w pobliżu ronda, na ul. Sienkiewicza. Ranny pieszy

Data publikacji 28.09.2022

Trwają czynności mławskiej Policji w sprawie dzisiejszego wypadku na ul. Sienkiewicza w Mławie. Do zdarzenia doszło przed godz. 6 rano. Kierująca daewoo potrąciła przechodzącego przez przejście mężczyznę. Ranny pieszy został przewieziony do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pracujących na miejscu wypadku, kierująca samochodem daewoo, 46-letnia mieszkanka Mławy, skręcając w prawo z ul. Reymonta w kierunku  ronda, nie ustąpiła pierwszeństwa znajdującemu się na przejściu mężczyźnie. W wyniku potrącenia 48-letni pieszy doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala  w Mławie. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Interweniujący patrol ruchu drogowego zatrzymał kierującej prawo jazdy. Trwają szczegółowe ustalenia. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

Policja apeluje o ostrożność – czas przestawić się na jesienne warunki drogowe. Mgły, opady deszczu, szybko zapadający zmierzch, trudne warunki o świcie, osłabiona koncentracja – to wszystko nie sprzyja bezpieczeństwu na drodze. Przyda się zatem koncentracja i maksymalna ostrożność.

Autor: asp.szt. Anna Pawłowska

Powrót na górę strony