Aktualności

Najpierw pokłócił się z partnerką, a później uszkodził radiowóz

Data publikacji 23.03.2026

Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, sprawcę przemocy domowej i uszkodzenia mienia. Podczas transportu do komendy chuligan uszkodził policyjny radiowóz. Po wytrzeźwieniu w policyjnej celi, pułtuszczanin usłyszał zarzuty.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku został powiadomiony o awanturze domowej. Na miejsce skierował patrol prewencji. Z relacji zgłaszającej wynikał, że agresywny lokator wszczyna awantury i niszczy ich wspólne mienie. Odwagi 29-latkowi zapewne dodawał stan w jakim się znajdował. Mężczyzna był pijany. W konsekwencji został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji. W drodze, kopiąc, uszkodził radiowóz, powodując straty w wysokości 3 tys zł.

Po wytrzeźwieniu 29-latek został przesłuchany. Odpowie za stosowanie przemocy domowej. Nie uniknie także odpowiedzialności za uszkodzenie policyjnego mienia.

kom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku 

Powrót na górę strony