Policjanci i Dyrekcja „Mardomu” dla pułtuskich szkół - Aktualności - KPP w Pułtusku

Aktualności

Policjanci i Dyrekcja „Mardomu” dla pułtuskich szkół

Data publikacji 26.05.2020

Przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku i Zarząd firmy MARDOM przekazali na ręce Dyrektorów Szkół Podstawowych słuchowiska dla dzieci, odblaski, komiksy, materiały papiernicze i gry edukacyjne. Mamy nadzieję, że po długiej przerwie pomogliśmy umilić czas tym uczniom, których rodzice zadeklarowali by powrócili do Szkół.

Panujący stan i czas zagrożenia epidemicznego związanego z COVID 19 nie pozwala policjantom w zorganizowaniu tradycyjnych spotkań z dziećmi. Wychodząc naprzeciw, funkcjonariusze pułtuskiej Komendy i dyrektor personalny firmy MARDOM postanowili podzielić się niecodziennymi upominkami z podopiecznymi pułtuskich Placówek Oświatowych. By uatrakcyjnić Pociechom i ich rodzicom powrót do szkolnej codzienności a jednocześnie złagodzić skutki kryzysu wywołanego pandemią wszystkie pułtuskie placówki otrzymały pomoce, które wykorzystane zostaną przy organizacji zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III. Na ręce Dyrekcji trafiły zakładki do książek, komiksy, kredki, farby, flamastry, słuchowiska dla dzieci i gry planszowe. Obdarowani nie kryli zadowolenia i wzruszenia.

Jest nam ogromnie miło, że możemy czuć się potrzebni i służyć pomocą. Mamy nadzieje, że gadżety sprawią dzieciom radość, wywołają uśmiech na twarzy i przyczynią się do realizacji kreatywnych zajęć.

podkom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Powrót na górę strony