Aktualności

ODPRAWA ROCZNA PUŁTUSKICH POLICJANTÓW

Data publikacji 25.01.2023

Wczoraj w Sali Rady Urzędu Miasta w Pułtusku odbyła się odprawa roczna podsumowująca wyniki pracy pułtuskich policjantów za rok 2022. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotr Janik, który w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca podziękował policjantom za całoroczną służbę oraz wykonywanie swoich obowiązków.

Wczoraj odbyła się roczna odprawa służbowa pułtuskich policjantów, w której udział wzięli:  Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu insp. Piotr Janik, Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku oraz przedstawiciele władz samorządowych – Wicestarosta Beata Jóźwiak, Burmistrz Pułtuski Wojciech Gregorczyk. W odprawie uczestniczyli również: Prokurator Rejonowy w Pułtusku pani Jolanta Świdnicka

Komendant Powiatowy Policji w Pułtusku podinsp. Paweł Antośkiewicz serdecznie  przywitał zaproszonych gości i omówił wyniki pracy funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku za 2022 rok. Pan Komendant podkreślił, że poziom bezpieczeństwa na terenie powiatu z roku na rok systematycznie wzrasta. W swoim wystąpieniu Komendant wskazał, że bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową oraz podziękował przedstawicielom wszystkich władz samorządowych za codzienną współpracę z naszą jednostką. Podkreślił także, jak bardzo ważna jest obecność Policji w społeczeństwie. Aby poprawić te elementy służy przede wszystkim: aplikacja „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” jak również działania profilaktyczno – informacyjne.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu insp. Piotr Janik, rozpoczynając swoją wypowiedź, odniósł się do dobrze przedstawiających się efektów służby pułtuskich funkcjonariuszy oraz przedstawił główne kierunki pracy na 2023 rok. W swojej wypowiedzi podkreślił, że mamy za sobą trudny czas związany z pandemią jak również z sytuacją związaną z wojną w Ukrainie.

Głos zabrali również Wicestarosta Pułtuski Beata Jóźwiak, a także Burmistrz Miasta Pułtusk Wojciech Gregorczyk, którzy dziękowali za dotychczasową współpracę oraz za zaangażowanie i pomoc.

Prokurator Rejonowy w Pułtusku pani Jolanta Świdnicka podziękowała policjantom pionu kryminalnego za ciężką i sumienną pracę oraz za wzorową współpracę.

Autor: sierż. Renata Soból

Fot.: Urząd Miasta Pułtusk

Powrót na górę strony