Aktualności

Uwaga! utrudnienia w ruchu w związku z planowanym protestem rolników

Data publikacji 19.03.2024

Jutro (20 marca) mieszkańcy powiatu pułtuskiego muszą być przygotowani na planowany protest rolników. Utrudnienia wystąpią na trasie K-61. Policjanci będą w tym czasie dbać o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Pamiętajmy, aby zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów.

Pułtuscy funkcjonariusze informują, że jutro (20 marca) od godz. 7, (do czwartku 21 marca do godz. 7) odbędzie się planowany protest rolników, który może przynieść duże utrudnienia na drogach miasta i powiatu pułtuskiego. Wyruszając w drogę, powinniśmy uwzględnić dłuższy niż zwykle czas dojazdu, albo znaleźć drogi alternatywne.

W związku z zablokowaniem ronda im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Pułtusku na drodze krajowej nr 61, policjanci będą organizować objazdy:

- od strony Warszawy: Pułtusk ul. Warszawska skrzyżowanie z ul. Nasielską, objazd ul. Jana Pawła II – Tysiąclecia – ul. Al. Wojska Polskiego do drogi krajowej nr 61.

- od strony Ostrołęki: rondo im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego z ul. Kościuszki w  Al. Wojska Polskiego – Tysiąclecia – Jana Pawła II – Nasielska do drogi krajowej nr 61.

- od strony Wyszkowa: skrzyżowanie drogi W618 miejscowość Gładczyn w drogę powiatową nr 3433W w kierunku m. Zatory do drogi krajowej nr 62 pow. wyszkowski.

- w kierunku Wyszkowa: skrzyżowanie ul. Daszyńskiego z ul. Nowy Rynek – ul. Nowy Rynek – Heleny Pilejczyk do ul. Wyszkowskiej droga W618.

Policjanci będą w tym czasie dbać o bezpieczeństwo kierujących, mieszkańców jak i samych protestujących. Jednak, aby zminimalizować wpływ protestu na codzienne życie, sugerujemy unikania podróży samochodem, jeśli to tylko możliwe. Jeżeli jednak konieczne jest przemieszczanie się, prosimy o wcześniejsze zaplanowanie trasy i skorzystanie z dostępnych objazdów. Pamiętajmy, aby w tym czasie zachować szczególną ostrożność i stosować się do poleceń policjantów. Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o zrozumienie oraz cierpliwość.

Zachęcamy również do monitorowania komunikatów policyjnych oraz lokalnych mediów, aby być na bieżąco z sytuacją.

Autor: kom. Milena Kopczyńska/KPP w Pułtusku

Powrót na górę strony