Aktualności

Zapraszamy na charytatywny piknik, z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie synka naszego policjanta

Data publikacji 15.05.2024

Pokazy sprzętu wykorzystywanego podczas służby, gry i zabawy dla dzieci - to tylko niektóre atrakcje, jakie przygotowali pułtuscy policjanci na Charytatywny Piknik dla Wojtusia. Impreza odbędzie się 19 maja 2024 roku na boisku Szkoły Podstawowej w Świerczach. Oprócz policjantów, na miejscu będą przedstawiciele wielu instytucji i stowarzyszeń. Pomysłodawcą pikniku jest Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego w Świeszewie.

W najbliższą niedzielę, 19 maja 2024 roku, na boisku Szkoły Podstawowej w Świerczach, odbędzie się Charytatywny piknik, z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Wojtusia, synka dzielnicowego gminy Świercze. Głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego w Świeszewie.  Impreza została objęta honorowym patronatem Wójta Gminy Świercze i Patronatem Medialnym Pułtusk News.

Z tej okazji, pułtuscy policjanci przygotowali liczne atrakcje, w tym pokazy specjalistycznego sprzętu i wyposażenia służbowego. Dodatkowo na najmłodszych uczestników zabawy czekają liczne gry. Wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się również z przebiegiem procesu rekrutacji do Policji i warunkami, jakie muszą spełnić przyszli adepci.

Oprócz policjantów, w pikniku wezmą udział przedstawiciele wielu instytucji i stowarzyszeń. W programie koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Pułtuska, koncert Zespołów: Rivers i Respect, występy uczniów szkoły podstawowej, pokaz zabytkowych samochodów, dmuchana zjeżdżalnia, malowanie twarzy, słodki bufet, grill, loteria i licytacje.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy. Impreza rozpocznie się o godz. 14:00 a jej liczne atrakcje oglądać będzie można do godz. 18:00.

kom. Milena Kopczyńska, KPP w Pułtusku

Powrót na górę strony