Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Wczoraj około godziny 5:30 w miejscowości Prusinowice gm. Świercze na DW 620 doszło do wypadku drogowego z udziałem rowerzysty.
Dodano: 07.05.2019 Śmiertelne zdarzenie drogowe z udziałem rowerzysty -
Pułtuscy policjanci zatrzymali dwóch kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Rekordzista pędził z prędkością 138 km/h. Takie zachowanie skutkowało zatrzymaniem prawa jazdy, mandatem i punktami karnymi.
Dodano: 07.05.2019 Dwóch kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h -
Policjanci ustalają sprawcę bądź sprawców wywołania fałszywych alarmów bombowych w szkołach, w których odbywają się matury. Komendant Główny Policji na bieżąco informuje Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji o podejmowanych działaniach. Policjanci przypominają, że konsekwencje takiego czynu mogą być poważne, bowiem autorzy takich "żartów" są ustalani i pociągani do odpowiedzialności karnej. Za takie celowe i fałszywe zawiadomienie o zagrożeniu grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Pami
Dodano: 07.05.2019 Działania Policji w związku z fałszywymi alarmami w szkołach -
Długi majowy weekend za nami. Podsumowując działania " Majowy weekend 2019 " można śmiało powiedzieć, że na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Od 30 kwietnia do 5 maja policjanci odnotowali 6 kolizji drogowych i zatrzymali 3 nietrzeźwych kierujących. Najbardziej cieszy fakt, że nie było żadnych tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych.
Dodano: 07.05.2019 Majowy weekend 2019 - podsumowanie