Dzielnicowy miasta Pułtusk Rejon III

DZIELNICOWY REJON NR III

Data publikacji 06.09.2017
 
asp. szt. Arkadiusz Chmiel
 
 
 
Telefon: 47 70 34 216 lub 519 035 484
e-mail: dzielnicowy.pultusk3@ra.policja.gov.pl

  

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków,  ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby.
 W sprawach pilnych zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 70 34 200.
 
Rejon działania: obejmuje obszar od granic miasta wzdłuż północnej (parzystej) strony ul. Mickiewicza do ul. Daszyńskiego, zachodnia strona ul. Plac Teatralny i ul. 3 Maja, południowa (nieparzysta) strona ul. Aleja Wojska Polskiego do ul. Tysiąclecia, wzdłuż ul. Tysiąclecia do ul. Harcerskiej , południowa (nieparzysta) strona ul. Harcerskiej, Osiedle Tysiąclecia i Osiedle Pana Tadeusza oraz wsie: Lipniki Stare, Lipniki Nowe, Moszyn, Gromin.

 
Plan priorytetowy dzielnicowego dla rejonu służbowego nr 3

Zakładanym celem do osiągnięcia do 1 sierpnia  2023 r. do 31 stycznia 2024 r. jest wyeliminowanie spożywania alkoholu i środków odurzających, nieobyczajnych wybryków, zakłócania ładu i porządku publicznego, ograniczenie grupowanmia się osób popełniających wykroczenia uciążliwe społecznie oraz wyeliminowanie nietrzeźwych kierujących w rejonie przyległym do ulicy  Trugutta 26 w Pułtusku.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. sztab. Arkadiusz Chmiel zwraca się z prośbą o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa w tym rejonie.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić dzielnicowego lub dyżurnego KPP w Pułtusku. 
Powrót na górę strony