Dzielnicowy miasta Pułtusk Rejon I

DZIELNICOWY REJON NR I

Data publikacji 06.09.2017
 
 
asp. szt. Katarzyna Grzechnik
 
      
 
Telefon: 47 70 34 216 lub 519 035 489
e-mail: dzielnicowy.pultusk1@ra.policja.gov.pl

  

Uwaga! Podany adres mailowy ułatwi Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służy do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków, ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę  w godzinach swojej służby. 
W sprawach pilnych zadzwoń pod numer 997 lub 112 lub 47 70 34 200.


 

Rejon działania: obejmuje tzw. Wyspę Pułtuską, Plac Teatralny, wschodnią ( parzystą) stronę ul. 3 Maja od Pl. Teatralnego do ul. Benedyktyńskiej, Osiedle Stare Miasto, oraz Osiedle Górna Skarpa,  północna (nieparzysta) strona ul. Mickiewicza do ul. Kolejowej, wschodnia (nieparzysta) strona ul. Kolejowej do ronda Jana Pawła II i dalej na wschód wzdłuż cieku wodnego do ul. Daszyńskiego oraz wsie: Kleszewo, Lipa, Chmielewo, Boby, Gnojno.
 

Plan priorytetowy dzielnicowego dla rejonu służbowego nr 1

Zakładanym celem do osiągnięcia od 1 lutego 2024 r. do 31 lipca 2024 r. jest wyelimonowanie spożywania alkoholu, zakłócania porządku publicznego i zaśmiecania, do ktorych może dochodzić przy ul. Nowy Rynek 3 w Pułtusku.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. sztab. Katarzyna Grzechnik zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa.

W szczególności o tym fakcie należy powiadomić dzielnicowego lub dyżurnego KPP w Pułtusku.        

 

Powrót na górę strony