Wypadek w Smagowie. Dwumiesięczne dziecko trafiło do szpitala
W piątek (7.03) doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów w Smagowie. Kierujący byli trzeźwi. Dwumiesięczny pasażer jednego z pojazdów trafił na obserwację do szpitala.
W miniony piątek doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów.
20-letnia kierująca chevroletem jadąc przez Smagów, przejeżdżając przez skrzyżowanie z ul. Wschodnią poczuła uderzenie w bok pojazdu. 31-letni kierujący skodą prawdopodobnie nie zauważył jadącego samochodu i uderzył w bok pojazdu kobiety. Na miejscu policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących. Byli trzeźwi. Funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów. Decyzją ratowników dwumiesięczny pasażer chevroleta został przewieziony na obserwację do szpitala.
Apelujemy o rozwagę na drodze! Kierowco, patrz na znaki drogowe i upewnij się czy na pewno jest "wolne", zanim włączysz się do ruchu. Pomyśl nie tylko o swoim bezpieczeństwie, ale też o innych uczestnikach ruchu drogowego.
Autor: sierż. Aleksandra Bałtowska