Aktualności

Policjanci ruszyli na pomoc Szymonowi

Data publikacji 30.11.2016

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przysusze włączyli się w akcję pomocy dla Szymona Kądzieli – cierpiącego na nowotwór złośliwy oka. W dniu 2 października br., w miejscowości Skrzynno uczestniczyli w Imprezie Charytatywnej – I MARSZ PO ŻYCIE, WSZYSCY RAZEM dla SZYMONA KĄDZIELI – podopiecznego fundacji „Rycerze i Księżniczki”.

Policjanci włączyli się w akcję pomocy, czynnie uczestnicząc w imprezie charytatywnej, jak również zbierając pieniądze wśród policjantów, na leczenie chorego Szymonka.

 

Natomiast w niedzielę, 23 października br. w szczytnym celu do rywalizacji sportowej staną policjanci, samorządowcy, nauczyciele, strażacy, klerycy oraz ministranci. Wszyscy razem zagrają dla Szymonka. Turniej piłki nożnej pod hasłem „RAZEM DLA SZYMONKA" odbędzie się na hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 im. L. Skowyry w Przysusze. Honorowy patronat nad zawodami objął m.in. Komendant Wojewódzki Policji z/s w Radomiu.

 

Na pomoc chłopcu ruszyli mazowieccy policjanci, samorządowcy, nauczyciele, strażacy, klerycy oraz ministranci. Pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji odbędzie się w Przysusze charytatywny turniej piłki nożnej. Tym razem nie chodzi jednak o wygraną zawodów, a o wygranie życia i zdrowia małego Szymonka.

 

Podczas turnieju organizatorzy będą zbierać pieniądze na leczenie chłopca. Rozdawane też będą ulotki z numerem konta oraz informacją, jak można wesprzeć jego hospitalizację. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich do włączenia się do tej szczytnej akcji.

 

Turniej odbędzie się w niedzielę, 23 października br. w godz. 14-19, na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 w Przysusze.

 

 

asp. Aneta Wilk

Powrót na górę strony