Aktualności

DZIELNICOWY ROKU 2016 W POWIECIE PRZYSUSKIM WYBRANY

Data publikacji 25.01.2017

Zakończyła się już VIII edycja konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2016”. W dniach od 06.12.2016 r. do 30.12.2016 r. mieszkańcy powiatu przysuskiego mogli wyrazić swoją opinię społeczną za pomocą ankiety. Najpopularniejszym dzielnicowym roku 2016 r. został asp. szt. Andrzej Miszczyk.

Mieszkańcy powiatu przysuskiego od 06 do 30 grudnia 2016 r. mogli głosować na swojego dzielnicowego wypełniając ankietę konkursową dostępną w Komendzie Powiatowej Policji w Przysusze, Urzędzie Miasta i Gminy, Starostwie Powiatowym oraz w Urzędach Gmin powiatu przysuskiego, gdzie głosujący mogli wrzucić wypełnioną ankietę do skrzynki znajdującej się w w/w placówkach.


W konkursie brało udział 10 policjantów – dzielnicowych z terenu powiatu przysuskiego.


Najpopularniejszym dzielnicowym roku 2016 na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Przysusze został asp. szt. Andrzej Miszczyk – dzielnicowy obsługujący rejon gminy Rusinów.


Dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym odgrywa bardzo ważną rolę w działaniach profilaktycznych. Bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną umożliwia poznanie potrzeb, obaw i problemów a także zapewnia bezpieczeństwo mieszkańcom rejonu.

 

asp. Aneta Wilk

Powrót na górę strony