Aktualności

Podziękowanie dla policjantów

Data publikacji 30.08.2023

Do przysuskiej komendy wpłynęło podziękowanie dla policjantów z Zespołu Dzielnicowych za szybką reakcję w sprawie kradzieży roweru. Rower został odnaleziony i trafił do właściciela.

Na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Przysusze insp. Adama Czyżewskiego wpłynęło podziękowanie od mieszkańca naszego miasta dla dzielnicowych z  Zespołu Dzielnicowych: sierż. szt. Sebastiana Włodarczyka i st. sierż. Adama Kapusty. Podziękowanie dotyczy sprawnej reakcji na zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru, jakie miało miejsce 25 sierpnia w Przysusze. Właściciel roweru pozostawił jednoślad przed jednym ze sklepów, a sam poszedł na zakupy. Gdy wyszedł ze sklepu spostrzegł, że roweru nie było. W liście czytamy, że dzięki sprawnej i szybkiej akcji, w krótkim czasie od zgłoszenia, sprawca został ustalony i zatrzymany, a rower odzyskany i przekazany właścicielowi.

Każde przejawy uznania i sympatii ze strony mieszkańców są dla policjantów bezcenne, bo świadczą o tym, że dostrzegacie i doceniacie Państwo naszą służbę. Pisemne wyrażenie wdzięczności jest zawsze bardzo miłą formą uznania dla każdego policjanta i stanowi jeszcze większą motywację do codziennej służby.

Autor: asp. szt. Aneta Wilk

Powrót na górę strony