Aktualności

"B&N" i „KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO” W POTWOROWIE

Data publikacji 10.08.2017

W dniu 6 sierpnia br. policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu i Komendy Powiatowej Policji w Przysusze mieli zaszczyt uczestniczyć w XXV Dniu Papryki w Potworowie.

Dzięki współpracy z Urzędem Gminy Potworów wszyscy, którzy pojawili się na płycie miejscowego stadionu sportowego, mogli spotkać się z policjantami i poruszyć temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w ramach prowadzonego programu profilaktycznego B&N oraz kampanii KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO.


Wszyscy, którzy w tym dniu byli obecni otrzymali elementy odblaskowe, broszurę profilaktyczną, pt.: „Prowadzenie pojazdów a substancje psychoaktywne”, zapachy samochodowe oraz inne gadżety promujące kampanie profilaktyczne. Policjanci odpowiadali również na pytania dotyczące bezpieczeństwa na drodze i przeciwdziałania sytuacjom niebezpiecznym. Jedną z wielu atrakcji jakie czekały na każdego z nich był ułożony slalom, który należało pokonać mając założone alkogogle - służące do demonstracji upośledzenia zmysłów po spożyciu alkoholu. Zadanie to nie należało do łatwych, lecz spotkało się z ogromnym zainteresowaniem uczestników wydarzenia.

 

źródło: WRD KWP Radom/AW

Powrót na górę strony