Aktualności

Promocja Służby w Policji w trakcie „Dni Przysuchy”

Data publikacji 05.06.2024

1 czerwca Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przysusze wzięli udział w "Dniach Przysuchy". Obecność miała na celu zarówno zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom festynu, jak i przedstawienie pracy policjanta, jako zawodu godnego zaufania.

Policjanci nie tylko zabezpieczali prewencyjnie imprezę, ale także służyli wszelka pomocą każdemu z mieszkańców. Jednym z najważniejszych celów udziału policjantów w festynie było promowanie zawodu policjanta. Funkcjonariusze chętnie dzielili się informacjami na temat wymagań, jakie trzeba spełnić, aby zostać policjantem, oraz opowiadali o różnorodnych dziedzinach pracy w Policji. Funkcjonariusze podkreślali również, jak ważne jest służenie społeczeństwu i ochrona obywateli, co przekonywało, że zawód policjanta jest nie tylko fascynujący, ale także niezwykle potrzebny dla społeczeństwa.

Przypominamy, że na rok 2024 Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu określił dla garnizonu mazowieckiego następujące terminy przyjęć do służby w Policji:

• 1 lipca

• 8 lipca

• 9 września

• 30 października

• 30 grudnia

 

Więcej informacji na temat służby w Policji można znaleźć pod adresem: https://praca.policja.pl/

 

post. Aleksandra Bałtowska/KPP w Przysusze

 

Powrót na górę strony