Monika Kobyłka - Zaginieni - KPP w Przysusze

Data publikacji 30.11.2016

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przysusze i z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu poszukują zaginionej Moniki Kobyłki. Decyzją Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji wyznaczono nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych za przekazanie informacji, która przyczyni się do wskazania miejsca pobytu zaginionej.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Przysusze i z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu poszukują zaginionej Moniki Kobyłki. Decyzją Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji wyznaczono nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych za przekazanie informacji, która przyczyni się do wskazania miejsca pobytu zaginionej.

 

Monika wyszła z domu w sobotę 07.07.2012 około godz. 21:00 i do chwili obecnej nie powróciła. 

Rysopis zaginionej : wzrost – 168 cm , waga ok. 50 kg, szczuplej budowy ciała, oczy niebieskie, włosy długie koloru rudego.
Ubrana w koszulkę koloru białego z czarnym napisem i czerwonym sercem z przodu, krótkie spodenki jeans koloru niebieskiego, buty beżowe z cekinami.

Od momentu zgłoszenia w czynności poszukiwawcze zaangażowanych jest, oprócz policjantów wiele innych osób. W pierwszej kolejności sprawdzono bliższą i dalszą okolicę, przy użyciu między innymi psów tropiących. Teren sprawdzono także z policyjnego śmigłowca. W czynności intensywnie zaangażowani są także policjanci operacyjni, którzy weryfikują każdą informację. Do tej pory, także dzięki dotychczasowym publikacjom medialnym, odebrano i sprawdzono szereg informacji. 

Wszelkie dane mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanej należy przekazać do Komendy Powiatowej Policji w Przysusze tel. 48 675 42 00 lub do dyżurnego KWP zs. w Radomiu tel. 48 345 24 44 albo powiadomić dyżurnego najbliższej jednostki dzwoniąc pod numer 997 lub 112. 

Powrót na górę strony