Działania priorytetowe dzielnicowych

Cele działań priorytetowych dzielnicowych

Data publikacji 21.03.2018

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku w okresie od stycznia 2024 roku do końca czerwca br. dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie realizują plan działania priorytetowego dla poszczególnych rejonów służbowych.

Celem działań priorytetowych jest wskazanie istotnych problemów w danym rejonie służbowym dzielnicowego oraz dążenie do skutecznej eliminacji zagrożenia bądź jego zminimalizowania.

 

Jest to narzędzie, którego celem jest uspołecznienie zadań realizowanych przez dzielnicowych i ma służyć zwiększeniu kontaktów dzielnicowego ze społeczeństwem, dla skutecznego współdziałania z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie.

 

Zadania jakie  realizują w I półroczu 2024 roku dzielnicowi  na terenie powiatu węgrowskiego w poszczególnych rejonach przedstawiają się w następujący sposób:

 

Rej. Nr 1 – asp. szt. Daniel Słowik –Wyeliminowanie  przypadków spożywania alkoholu w rejonie bloku  przy ul. Nowa 2 w Węgrowie.

Rej. Nr 2 –  sierż. szt. Daniel Dziedzic– Wyeliminowanie zjawiska wałąsających się psów w rejonie ul. Szerokiej w Węgrowie.

Rej. Nr 3 –  asp. Sebastian Domański – Ograniczenie liczby przypadków niezachowania ostrożności przy trzymaniu psów w rejonie ul. Nowiny w Węgrowie.

Rej. Nr 4 –  mł.asp. Przemysław Ostrowski – Przeciwdziałanie i oddziaływanie prewencyje związane z problemem bezpańskich psów oraz nie zachowania ostrożności przy trzymaniu zwierząt przez właścicieli w miejscowości Krypy.

Rej. Nr 5 – st. sierż. Adrian Lipski– Przeciwdziałanie i oddziaływanie prewencyje związane z problemem bezpańskich psów oraz nie zachowania ostrożności przy trzymaniu zwierząt przez właścicieli w miejscowości Jarnice.

Rej. Nr 6 – st.sierż. Sebastian Kulik –  Ograniczenie przypadków spożywania lkoholu w rejonie sklepu w miejscowości Suchodół.

Rej.  Nr  7 – asp. szt. Mirosław Zawadzki – Ograniczenie liczby przypadków niezachowania środków ostrożności przy trzymaniu psów oraz liczby bezpańskich psów w m. Miedzna.

Rej. Nr 8 –  st. sierż. Grzegorz Zalewski – Ograniczenie przypadków niezachowania nakazowych środków ostrożności przy trzymaniu zwierząt przez właścicieli w miejscowości Sewerynów i jej okolicy.

Rej. Nr 9 – asp. szt. Waldemar Siwiecki – Wyeliminowanie spożywanie alkoholu w miejscach objętych zakazem używanie słów wulgarnych, zakłóceń ładu i porządku  przez osoby nietrzeźwe w  rejonie sklepu spożywczego Sylwestra Robaka i pobliskiego skrzyżowania oraz w rejonie placu zabaw i boiska przy Szkole Podstawowej w Grabinach.

Rej. Nr 10 – sierż. Jarosław Małkowski – Ograniczenie liczby przypadków spożywania alkoholu w rejonie Placu Wolności w Stoczku.

Rej. Nr 11 – st. sierż. Przemysław Rydzewski - Przeciwdziałanie i oddziaływanie prewencyje związane z problemem bezpańskich psów oraz nie zachowania ostrożności przy trzymaniu zwierząt przez właścicieli w miejscowości Wierzbno.

Rej. Nr 12 –sierż. Marta Tymińska– Wyeliminowanie  przypadków spożywania alkoholu, używania słów wulgarnych, zakłócania ładu i porządku przez osoby nietrzeźwe w rejonie parku Dębinka w Łochowie.

Rej. Nr 13 – mł.asp. Kamil Ratyński – Wyeliminowanie przypadków spożywania alkoholu w rejonie sklepu spożywczego GS w miejscowości Wólka Paplińska.

Rej. Nr 14 – asp. Łukasz Solka -.Ograniczenie liczby  przypadków spożywania alkoholu, zaśmiecania, zakłócania bezpieczeństwa i porządku publicznego, wybryków chuligańskich w rejonie sklepu spożywczego w m. Barchów.

Rej. Nr 15 –st. sierż. Piotr Stefan– ograniczenia spożywania alkoholu, zaśmiecania,  zakłócania porządku publicznego, wybryków huligańskich, kradzież mienia w rejonie sklepu spożywczo - przemysłowego "Zodiak" przy ul. Św. Jana Pawła II w Węgrowie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony