Aktualności

INFORMACJA KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W ŻUROMINIE DLA KANDYDATÓW DO SŁUŻBY W POLICJI

Data publikacji 09.07.2024

Będąc policjantem, możesz robić w życiu wiele pożytecznego, służąc ludziom i dbając o ich bezpieczeństwo. Jest to wyjątkowa profesja – wymagająca, ale jednocześnie dająca dużo satysfakcji i jak chyba żadna inna, niesamowite możliwości rozwoju.

Zawód policjanta to wyzwania, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której każdy może znaleźć miejsce dla siebie, gdzie jego umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. W tej służbie zakres zadań jest bardzo szeroki, a jej różnorodność umożliwia realizację różnych pasji i ambicji. Tu z pewnością każdy znajdzie miejsce dla siebie wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, aby realizować nasze główne hasło #POMAGAMYICHRONIMY.

Komendant Powiatowy Policji w Żurominie mł. insp. Zbigniew Czachorowski ZAPRASZA wszystkich zainteresowanych pełnieniem służby w Policji do Zespołu Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 - 15:30.

Dodatkowo, w każdy wtorek 2024 roku, w Komendzie Powiatowej Policji w Żurominie jest pełniony dodatkowy dyżur pracownika Zespołu Kadr i Szkolenia do godziny 18:00.

Pracownik Zespołu Kadr i Szkolenia odpowie na nurtujące Was pytania związane z naborem.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. 47 703 52 12 lub 47 703 52 13.

Najbliższy termin przyjęć w 2024 roku już  9 września 2024.

Poniżej link do strony z informacjami i plikami do pobrania oraz aktualnymi terminami kolejnych naborów, w tym na rok 2024. 

Nabór do służby w Policji

POLICJĘ TWORZĄ LUDZIE — TWÓRZMY JĄ RAZEM.

asp. Tomasz Łopiński

Powrót na górę strony