Dachowanie mazdy w centrum Żuromina - Aktualności - KPP w Żurominie

Aktualności

Dachowanie mazdy w centrum Żuromina

Data publikacji 05.07.2019

Wczoraj w Żurominie na ulicy Wetmańskiego doszło do niebezpiecznego zachowania ze strony kierującego samochodem mazda. Młody mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć dlaczego kierowany przez niego samochód znalazł się na dachu.

Około godziny 20:30 na ulicy B. Wetmańskiego w Żurominie, 32-letni mieszkaniec Żuromina jadąc od ulicy Warszawskiej w kierunku ulicy Mławskiej, stracił panowanie na mazdą co spowodowało, że zjechał na lewy pas drogi, gdzie uderzył w drzewo. Uderzenie w przydrożne drzewo było na tyle duże, że samochód przewrócił się na dach i zatrzymał kilka centymetrów przed innym zaparkowanym prawidło po drugiej stronie ulicy samochodem. Kierowca mazdy, może powiedzieć o dużym szczęściu. W chwili zdarzenia nikt nie przechodził po przejściu dla pieszych, które znajduje się w miejscu uderzenia w drzewo. Kierowca był trzeźwy. Za zaistniałe zdarzenie został ukarany mandatem.

Policja ponownie apeluje o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od każdego z nas, bądźmy ostrożni!!!

sierż. szt. Tomasz Łopiński

Powrót na górę strony