Aktualności

Najpopularniejsi dzielnicowi roku 2016

Data publikacji 19.01.2017

Znamy wyniki VIII edycji konkursu Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016. O to zaszczytne miano rywalizowało 4 dzielnicowych z KPP Żuromin oraz 5 z terenu wiejskiego powiatu Żuromińskiego. Po raz pierwszy w historii konkursu, poza głosowaniem poprzez wysyłanie sms-ów na poszczególnych dzielnicowych przeprowadzono Plebiscyt Facebookowy na profilu Komenda Powiatowa Policji w Żurominie. Razem oddanych głosów było 2536.

Konkurs trwał od 15 grudnia 2016 r. do 15 stycznia 2017 r. Jedynym kryterium oceny, były głosy oddane przez internautów oraz wysłanie smsa. Internauci oddawali swoje głosy w postaci „lajków” na profilu facebook Komenda Powiatowa Policji w Żurominie. Poza  wskazaniem dzielnicowego, którego praca zasługuje na wyróżnienie, osoby głosujące w konkursie mogły wpisać swój komentarz, dotyczący pracy dzielnicowego oraz poczucia bezpieczeństwa.

Komisja dokonała przeliczenia oddanych głosów przez społeczeństwo poprzez wysłanie sms-ów na poszczególnego dzielnicowego oraz oddanych lajków na facebooku.

Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2016 z terenu miejskiego został asp. Tomasz Piechota z KPP Żuromin uzyskując 990 głosów.

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2016 z terenu wiejskiego został sierż. szt. Rafał Rynkowski z PP Lubowidz uzyskując 536 głosów. Policjanci zostaną wynagrodzeni przez Komendanta Powiatowego Policji w Żurominie nagrodami pieniężnymi.

Gratulujemy.

 

mł. asp. Tomasz Wnuk

Powrót na górę strony