Aktualności

Policjanci jury konkursu „Bezpieczny uczeń”

Data publikacji 17.05.2017

Policjanci z żuromińskiej Komendy mieli zaszczyt zasiąść w jury konkursu "Bezpieczny uczeń”. Konkurs przeprowadzony w oparciu o współpracę pomiędzy partnerami: Szkołą Podstawową w Siemiątkowie, Komendą Powiatową Policji w Żurominie i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Ciechanowie. W zawodach udział wzięło pięć drużyn uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej w Siemiątkowie . Po burzliwych obradach jury przyznało nagrody. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Wczoraj ( 16.05) w Szkole Podstawowej w Siemiątkowie odbył się konkurs „Bezpieczny uczeń ”. Żuromińskim policjantom przypadł zaszczyt zasiadać w jury. Do konkursu  stanęło 15 uczestników, którzy losowali zestawy pytań, rozwiązywali test wiedzy oraz recytowali samodzielnie ułożone rymowanki dotyczące bezpieczeństwa na drodze. Zakres tematyczny konkursu dotyczył bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpiecznych zachowań w domu, szkole oraz bezpiecznego korzystania z internetu. Po zaciętej rywalizacji jury ogłosiło wyniki.

Spośród 5 drużyn najlepszymi okazali się uczniowie klasy II a , drugie miejsce zajęli uczniowie z II b , a trzecie I klasa Szkoły Podfstawowej w Siemiątkowie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i elementy odblaskowe.

 st. sierż. Monika Ejnik

 

Powrót na górę strony