Podsumowanie działań "Prędkość" - Aktualności - KPP w Żurominie

Aktualności

Podsumowanie działań "Prędkość"

Data publikacji 06.09.2017

W niedzielę 3 września.br. miały miejsce działania „Prędkość” żuromińscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących na głównych szlakach komunikacyjnych. W ramach akcji funkcjonariusze dyscyplinowali kierowców, którzy przekraczali dozwoloną prędkość.

Policjanci z żuromińskiej drogówki przeprowadzili działania „Prędkość”, mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególnie w zakresie przestrzegania dozwolonej prędkości. Funkcjonariusze ujawnili szereg naruszeń w zakresie przestrzegania dopuszczalnych limitów prędkości.

W działaniach brało udział 5 funkcjonariuszy Referatu Ruchu Drogowego oraz 1 funkcjonariusz Zespołu Patrolowo Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Żurominie.

Wtrakcie prowadzonej akcji, policjanci skontrolowali 21 pojazdów wśród których 17 kierowców nie stosowało się do ograniczeń prędkości, za przekroczenie prędkości otrzymali mandaty oraz 1 osobie za przekroczenie dozwolonej prędkości powyżej 50 km na godzinę zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdem. W trakcie prowadzonych działań Policja odnotowała jeden wypadek drogowy w którym poniósł śmierć motocyklista.

Apelujemy o rozważną jazdę i stosowanie się do ograniczeń prędkości.

 

st.asp. Robert Wierciński


 

Powrót na górę strony