Komenda Powiatowa Policji w Żurominie

mł. asp. Sławomir Zembrzuski

Data publikacji 06.01.2022

Rejon dzielnicowego nr 1 – mł. asp. Sławomir Zembrzuski

tel.   służbowy: 47 703 52 23 kom. 519-035-377

e-mail: dzielnicowy.zuromin1@ra.policja.gov.pl

Obejmuje ulice: Wetmańskiego (po stronie nieparzystej), Lidzbarska (po stronie parzystej), Wiadrowska (po stronie nieparzystej), Akacjowa, Kwiatowa, Lipowa, Makowa, Mazurska, Mickiewicza, Parkowa, Przedwiośnia, Przemysłowa, Różana, Szkolna, Wiosenna, Witosa, Wyzwolenia, Alei Zwycięstwa, Żeromskiego, Żytnia oraz wieś Wiatrowo.

 

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr I w okresie od 01.01.2023 roku do 30.06.2023 roku jest ograniczenie występującego zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym oraz popełnianie innych wykroczeń uciążliwych społecznie w rejonie sklepu spożywczego w Żurominie przy ulicy Wyzwolenia 21.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Sławomir Zembrzuski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie  lub w bezpośrednim sąsiedztwie  wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju łamanie prawa. W szczególnoiści o tym fakcie należy poinformować Policję lub skontaktować się z dzielnicowym

 

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Żurominie -  tel. 47 703 52 00

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 112.

Powrót na górę strony