Komenda Powiatowa Policji w Żurominie

asp. Dawid Rakoczy

Data publikacji 06.07.2022

Rejon dzielnicowego nr 2 - asp. Dawid Rakoczy

tel. służbowy : 47 703 52 23  kom. 519-035-375

e-mail: dzielnicowy.zuromin2@ra.policja.gov.pl

 

Obejmuje ulice: Warszawska (po stronie nieparzystej), Plac Piłsudskiego (po stronie parzystej), Wetmańskiego i Wiadrowska (po stronie parzystej), Brzozowa, Kościuszki, Lenartowicza, Nowa, Małachowskiego, Mazowiecka, Mławska, Ogrodowa, Olszewska, Osiedlowa, Słoneczna, Słowiańska, Szpitalna, Topolowa, Wiatraczna, Zielony Rynek, Krótka, Prusa, Broniewskiego, Kochanowskiego, Dąbrowskiej, Matejki, Okopowa, Popiełuszki, Staniaszki, Kosynierów oraz wsie: Dąbrowa, Dębsk, Cierpigórz, Kliczewo Duże, Kliczewo Małe, Kosewo, Nadratowo, Olszewo, Wólka Kliczewska, Chamsk i Franciszkowo.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr II w okresie od 01.01.2023 roku do 30.06.2023 roku jest ograniczenie występującego zjawiska polegającego na spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym jak również innych uciążliwych dla społeczeństwa zaistniałych na terenie Parku Miejskiego w Żurominie przy ulicy Plac Piłsudskiego.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. Dawid Rakoczy zwraca się z apelem do mieszkańców, osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie  wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju łamanie prawa. W szczególnoiści o tym fakcie należy poinformować Policję lub skontaktować się z dzielnicowym

 

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Żurominie -  tel. 47 703 52 00

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 112.

 

Powrót na górę strony