Komenda Powiatowa Policji w Żurominie

st. asp. Dawid Rakoczy

Data publikacji 09.07.2024

Rejon dzielnicowego nr 2 - st. asp. Dawid Rakoczy

tel. służbowy : 47 703 52 23  kom. 519-035-375

e-mail: dzielnicowy.zuromin2@ra.policja.gov.pl

 

Obejmuje ulice: Warszawska (po stronie nieparzystej), Plac Piłsudskiego (po stronie parzystej), Wetmańskiego i Wiadrowska (po stronie parzystej), Brzozowa, Kościuszki, Lenartowicza, Nowa, Małachowskiego, Mazowiecka, Mławska, Ogrodowa, Olszewska, Osiedlowa, Słoneczna, Słowiańska, Szpitalna, Topolowa, Wiatraczna, Zielony Rynek, Krótka, Prusa, Broniewskiego, Kochanowskiego, Dąbrowskiej, Matejki, Okopowa, Popiełuszki, Staniaszki, Kosynierów oraz wsie: Dąbrowa, Dębsk, Cierpigórz, Kliczewo Duże, Kliczewo Małe, Kosewo, Nadratowo, Olszewo, Wólka Kliczewska, Chamsk i Franciszkowo.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr II w okresie od 01.07.2024 roku do 31.12.2024 roku jest ograniczenie występującego zjawiska polegającego na wyeliminowaniu zjawiska aktów wandalizmu, zaśmiecania oraz spożywania alkoholu w miejscu publicznym tj. Żuromin Plac Piłsudskiego (PARK MIEJSKI)

W związku z powyższym dzielnicowy st. asp. Dawid Rakoczy zwraca się z apelem do mieszkańców Żuromin mieszkającycm w bliskim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju łamanie prawa. W szczególności o tym fakcie należy poinformować Policję bądź skontaktować się z dzielnicowym.

 

UWAGA!

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się z oficerm dyżurnym

Komendy Powiatowej Policji w Żurominie -  tel. 47 703 52 00 lub 797 017 469

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić na numery 112.

 

Powrót na górę strony