Dzielnicowi

Dzielnicowi KPP w Zwoleniu

WYKAZ DZIELNICOWYCH
OBSŁUGUJĄCYCH POSZCZEGÓLNE REJONY NA TERENIE DZIAŁANIA KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W ZWOLENIU

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 1: mł.asp. Paweł Babut

     

tel: 519035362

e-mail: dzielnicowy.zwolen1@ra.policja.gov.pl                                                                

Rejon służbowy nr I: Miasto Zwoleń ulice: Akacjowa, Jaworowa, Klonowa, Żytnia, Kopciucha, Boczna, Witosa, Batalionów Chłopskich, Północna, Sienkiewicza, Pionkowska, Świerkowa, Wrzosowa, Kwiatowa, Lipowa, Generała Sikorskiego, Bohaterów Walki z Faszyzmem, 11 Listopada, Bogusza, Kopernika, Sportowa, Parkowa, Chopina, Piaskowa, Bulwar Spacerowy, Słowackiego, Bulwar Sportowy, Lubelska, Staropuławska, Różana,  Kościelna, Księdza Packa, Kardynała Wyszyńskiego, Doktora Perzyny, Wojska Polskiego, Kapitana Pawła Janeczka, Żołnierzy Niezłomnych,oraz miejscowości: Podzagajnik w tym ul. Jaśminowa, Atalin, Cyganówka.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr I w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, demoralizacji osób nieletnich, niedopuszczenie do aktów wnadalizmu oraz popełnianie innych wykroczeń uciązliwych społecznie na szlaku ścieżki dydaktyczno-ekologicznej wzdłuż rzeki Zwolenki w Zwoleniu.

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Paweł Babut  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 2:  mł. asp. Paweł Pawelec

      

tel: 519035367

e-mail: dzielnicowy.zwolen2@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr II: Miasto Zwoleń: ulice: Armii Krajowej, Reja, Targowa, Moniuszki, Krótka, Kościuszki. Władysława Jagiełły, Plac Kochanowskiego, Aleja Jana Pawła II, Wiślana, Słoneczna, Puławska, Kilińskiego, Krakowska, 3 Maja, Aleja Pokoju, Świętego Jana, Niecała, Curie Skłodowskiej, Mickiewicza, Świętej Anny, Żeromskiego, Szkolna, Bulwar Targowy, Ludowa, Gotardowa, Dobra, Cmentarna, Podłęczna, Dojazdowa, Traugutta,  Partyzantów, Wolska, Prosta, Wesoła, Czachowskiego, Cielątki, Wężyka, Miła, Mała, Torfowa, Generała Andersa, 550-lecia, Graniczna, Radosna, Majora Hubala, Brzozowa, Pogodna, Wspólna, Malinowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krańcowa, Długa, Południowa, Leśna, Złota, Lawendowa oraz miejscowości: Zielonka Nowa i Zielonka Stara.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr II w okresie od 01.01.2024 roku do 30.06.2024 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym oraz demoralizacji młodzieży w parku miejskim przy ul. Pl. Kochanowskiego w Zwoleniu w godzinach 18:00-23:00. 

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Paweł Pawelec zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 3:  sierż.szt. Michał Pączek