Dzielnicowi

Dzielnicowi KPP w Zwoleniu

WYKAZ DZIELNICOWYCH
OBSŁUGUJĄCYCH POSZCZEGÓLNE REJONY NA TERENIE DZIAŁANIA KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W ZWOLENIU

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 1: mł.asp. Paweł Babut

tel: 519035362

e-mail: dzielnicowy.zwolen1@ra.policja.gov.pl                                                                

Rejon służbowy nr I: Miasto Zwoleń ulice: Żytnia, Kopciucha, Boczna, Witosa, Batalionów Chłopskich, Północna, Sienkiewicza, Pionkowska, Świerkowa, Wrzosowa, Kwiatowa, Lipowa, Generała Sikorskiego, Bohaterów Walki z Faszyzmem, 11 Listopada, Bogusza, Kopernika, Sportowa, Parkowa, Chopina, Piaskowa, Bulwar Spacerowy, Słowackiego, Bulwar Sportowy, Lubelska, Staropuławska, Różana,  Kościelna, Księdza Packa, Kardynała Wyszyńskiego, Doktora Perzyny, Wojska Polskiego, oraz miejscowości: Podzagajnik, Atalin, Cyganówka.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr I w okresie od 01.07.2022 roku do 31.12.2022 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscu zabronionym oraz popełnianie innych wykroczeń uciążliwie społecznie w rejonie sklepu spożywczego przy ul. Perzyny 93a w Zwoleniu. 

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Paweł Babut  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 2:  mł. asp. Konrad Karasiński

 

tel: 519035361

e-mail: dzielnicowy.zwolen2@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr II: Miasto Zwoleń: ulice: Armii Krajowej, Reja, Targowa, Moniuszki, Krótka, Kościuszki. Władysława Jagiełły, Plac Kochanowskiego, Aleja Jana Pawła II, Wiślana, Słoneczna, Puławska, Kilińskiego, Krakowska, 3 Maja, Aleja Pokoju, Świętego Jana, Niecała, Curie Skłodowskiej, Mickiewicza, Świętej Anny, Żeromskiego, Szkolna, Bulwar Targowy, Ludowa, Gotardowa, Dobra, Cmentarna, Podłęczna, Dojazdowa, Traugutta,  Partyzantów, Wolska, Prosta, Wesoła, Czachowskiego, Cielątki, Wężyka, Miła, Mała, Torfowa, Generała Andersa, 550-lecia, Graniczna, Radosna, Majora Hubala, Brzozowa, Pogodna, Wspólna, Malinowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krańcowa, Długa, Południowa, Leśna oraz miejscowości: Zielonka Nowa i Zielonka Stara.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr II w okresie od 01.07.2022 roku do 31.12.2022 roku jest ograniczenie występowania zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego oraz gromadzenia się nieletnich w rejonie ogólnodostępnego boiska przy Publicznej Szkole Podstawowej na ul. Ludowej 35 w Zwoleniu w przeciągu całego tygodnia szczególnie w godzinach popłudniowych, wieczornych i nocnych.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp.  Konrad Karasiński zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 

 

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 3:  mł. asp. Piotr Kustra

 

 

tel. 519035364
e-mail: dzielnicowy.zwolen3@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr III: Barycz Nowa, Barycz Stara, Barycz Kolonia, Bożenczyzna, Celestynów, Drozdów, Filipinów, Helenów, Helenówka, Jasieniec Kolonia, Jasieniec Solecki, Jedlanka, Józefów, Karczówka, Karolin, Kopaniny, Koszary, Linów, Ługi, Melanów, Męciszów, Michalin, Mieczysławów, Miodne Gajówka, Miodne Leśniczówka, Mostki, Motorzyny Leśniczówka, Niwki, Osiny, Ostrowy, Paciorkowa Wola Nowa, Paciorkowa Wola Stara, Pałki, Sosnowica, Strykowice Błotne, Strykowice Górne, Strykowice Podleśne, Sycyna Południowa, Sycyna Północna, Sycyna Kolonia, Sydół, Szczęście, Wacławów, Wólka Szelężna, Zastocze.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr III w okresie od 01.07.2022 roku do 31.12.2022 roku jest ograniczenie występowania zjawiska  spożywania alkoholu w miejscu zabronionym w rejonie sklepu w miejscowości Jasieniec Solecki 145 w przeciagu całego tygodnia w godz. 08:00-20:00.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp.  Piotr Kustra zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 

 


DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 4: asp. szt. Rafał Pastuszka

tel. 519035367
e-mail:  dzielnicowy.policzna@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr IV: Annów, Andrzejówka, Aleksandrówka, Biały Ług, Bierdzież, Czarnolas, Dąbrowa Las, Florianów, Franków, Gródek, Helenów, Chechły, Jabłonów, Jadwinów, Kuszlów, Ługowa Wola, Łuczynów, Patków, Piątków, Policzna, Stanisławów, Świetlikowa Wola, Władysławów,  Wygoda, Teodorów,   Ługi, Filipinów, Józefów, Antoniówka, Wilczowola, Wojciechówka, Wólka Policka,  Zawada Stara, Zawada Nowa.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego w rejonie nr IV w okresie od 01.07.2022 roku do 31.12.2022 roku jest ograniczenie występowania zjawiska spożywania alkoholu w miejscach zabronionych  oraz zakłócania ładu i porządku publicznego w rejonie Świetlicy Gminnej w Policznie przy ul. Perzyny 4 w szczególności w godz. 16:00-22:00 kiedy młodzież gromadzi się przed budynkiem świetlicy spożywają alkohol i dochodzi do wybrykow chuligańskich. Negatywnie wpływa to na osoby oraz młodzież korzystających ze świetlicy oraz innych sąsiadujących instytucji takich jak GOPS oraz Centrum Rehabilitacji w Policznie.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Rafał Pastuszka zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 5: asp. szt. Wojciech Grzybowski

tel. 519035366

e-mail:  dzielnicowy.przylek@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr V: Babin, Grabów, Lipiny, Okrężnica, Przyłęk, Ruda, Stefanów, Wysocin, Załazy, Zamość Stary, Lucimia, Andrzejów, Baryczka, Rudki, Mszadla Nowa, Mszadla Dolna, Mszadla Stara, Las Szlachecki, Łagów, Wólka Łagowska, Pająków, Ławeczko Nowe, Ławeczko Stare, Łaguszów, Helenów, Ignaców, Krzywda, Kulczyn, Wólka Zamojska, Zamość Nowy

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr V w okresie od 01.07.2022 roku do 31.12.2022 roku jest ograniczenie występowania zjawiska  spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zakłócania ładu i porządku publicznego  w rejonie sklepu spożywczego w miejscowości Grabów 58 gm. Przyłęk w godzinach otwarcia sklepu.

W związku z powyższym dzielnicowy asp. szt. Wojciech Grzybowski zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 

 

 

 

 

 DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 6: ml.asp. Grzegorz Markiewicz

tel. 519035365

e-mail:  dzielnicowy.tczow@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr VI: Bartodzieje, Borki, Brzezinki Nowe, Brzezinki Stare, Janów, Julianów, Józefów, Kazimierzów, Lucin, Podzakrzówek, Rawica Kolonia, Rawica Józefatka, Rawica Stara, Rawica Nowa, Tczów, Tynica, Wilczy Ług, Wincentów.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr VI w okresie od 01.07.2022 roku do 31.12.2022 roku jest ograniczenie występowania zjawiska  spożywania alkoholu w miejscu zabronionym w rejonie sklepu spozywczego " Jedynka"w miejscowości Tczów 117a

W związku z powyższym dzielnicowy mł.asp. Grzegorz Markiewicz  zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 7: mł.asp.  Wojciech Wiosna

tel. 519035363

e-mail:  dzielnicowy.kazanow@ra.policja.gov.pl

Rejon służbowy nr VII: Dębnica, Dębniak, Borów, Kazanów, Kopiec, Kowalków Wieś, Kowalków Kolonia, Kroczów Mniejszy, Kroczów Większy, Miechów Kolonia, Miechów Wieś, Niedarczów Dolny Kolonia, Niedarczów Dolny Wieś, Niedarczów Górny Kolonia, Niedarczów Górny Wieś, Ostrownica Kolonia, Ostrownica Wieś, Ostrówka, Osuchów, Ruda, Wólka, Zakrzówek Kolonia, Zakrzówek Wieś.

Zakładanym celem do osiągnięcia w Planie działania priorytetowego dla rejonu nr VII w okresie od 01.07.2022 roku do 31.12.2022 roku jest ograniczenie występowania zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego oraz spożywania alkoholu w rejonie sklepu w miejscowości Kowalków Kolonia 35.

W związku z powyższym dzielnicowy mł. asp. Wojciech Wiosna zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w danym rejonie lub w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w tym rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić Policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

 

Uwaga! Podane adresy mailowe ułatwią Ci kontakt z dzielnicowym, ale nie służą do składania zawiadomienia o przestępstwie, wykroczeniu, petycji, wniosków ani skarg w rozumieniu przepisów. Dzielnicowy odbiera pocztę w godzinach swojej służby. 

Niestety, czasem z różnych obiektywnych przyczyn dzielnicowy nie będzie mógł odebrać połączenia. Powodem może być interwencja lub inne czynności służbowe. W tego typu sytuacjach połączenie będzie przekierowane do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu, który udzieli informacji dotyczącej dzielnicowego lub skieruje patrol policji.

 

W przypadku trudności z nawiązaniem kontaktu z Państwa dzielnicowym proszę kontaktować się

z  p.o Zastępcą Naczelnika Wydziału Prewencji asp. szt. Romanem Sulimą
tel. 48 676 72 34

lub

Komendą Powiatową Policji Zwoleniu tel. 48 676 72 00  fax 48 676 72 45

 

Pamiętajmy, że w nagłych wypadkach, które wymagają natychmiastowej interwencji powinniśmy dzwonić
na numer 112.

 

Na podstawie Zarządzenia Nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 r.
w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych

§29 ust. 2. Do zadań dzielnicowego należy, w szczególności:

1) prowadzenie rozpoznania przydzielonego mu rejonu pod względem osobowym, terenowym, zjawisk i zdarzeń mających wpływ na stan bezpieczeństwa i porządku publicznego;

2) realizowanie zadań z zakresu profilaktyki społecznej;

3) realizowanie zadań z zakresu ścigania sprawców przestępstw i wykroczeń;

4) kontrolowanie przestrzegania prawa powszechnie obowiązującego oraz przepisów prawa miejscowego.

 

Zachęcamy także do korzystania z darmowej aplikacji ,, Moja Komenda", która w dużym stopniu ułatwia kontakt z policjantem dzielnicowym.

 

 

 

Powrót na górę strony