KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ŻYRARDOWIE WRACA DO STANDARDOWEGO FUNKCJONOWANIA - Aktualności - KPP w Żyrardowie

Aktualności

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W ŻYRARDOWIE WRACA DO STANDARDOWEGO FUNKCJONOWANIA

Data publikacji 26.06.2020

Od dzisiaj (26.06) funkcjonariusze i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie wrócili do pracy, po odbytej kwarantannie i badaniach na obecność koronawirusa. Jednostka funkcjonuje bez przeszkód i przyjmuje interesantów.

Od dzisiaj Komenda Powiatowa Policji w Żyrardowie wraca do standardowego funkcjonowania. Kilkunastodniowe zmiany były spowodowane pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa u dwóch  funkcjonariuszy i jednego pracownika. Pomimo wprowadzonych ograniczeń na terenie komendy,  mieszkańcy nie musieli przez ten czas martwić się o swoje bezpieczeństwo. Zadania żyrardowskich policjantów związane z zapewnieniem bezpieczeństwa i obsługą bieżących zdarzeń na terenie powiatu realizowane były wspólnie z funkcjonariuszami z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu.

W chwili obecnej mundurowi, którzy odbyli kwarantannę a badania, które przeszli wykazały wynik negatywny powrócili do służby. Mamy nadzieje, że wkrótce osoby zakażone również dołączą do zespołu pełni sił i zdrowia. 

sierż. Monika Helińska

Powrót na górę strony
-->