Dzielnicowy bliżej nas! Poznaj swojego dzielnicowego – sierż. Łukasz Drdzeń - Aktualności - KPP w Żyrardowie

Aktualności

Dzielnicowy bliżej nas! Poznaj swojego dzielnicowego – sierż. Łukasz Drdzeń

Data publikacji 22.10.2020

Dzielnicowi to policjanci utrzymujący bezpośredni kontakt ze społecznościami lokalnymi swoich rejonów, rozpoznający ich potrzeby i oczekiwania w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa, zarówno indywidualnego, jak i publicznego.

Sierżant Łukasz Drdzeń policjantem jest od roku 2016. W 2017 w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie zakończył kurs podstawowy a następnie rozpoczął służbę jako patrolowiec w Komisariacie Policji w Mszczonowie. Szybko okazało się, że Pan Łukasz ma predyspozycje, aby zostać dzielnicowym. Tak też się stało. Od roku 2018 został dzielnicowym gminy Radziejowice. W tym samym roku odbył szkolenie dot. przeciwdziałania przemocy w rodzinie. W roku bieżącym zdobył I miejsce w powiecie żyrardowskim w konkursie „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2019”.

Dzielnicowy służby pomocą i dobrą radą w szczególności mieszkańcom miejscowości:

Adamów – Parcel, Adamów – Wieś, Benenard, Budy Mszczonowskie, Budy Józefowskie, Chroboty, Dobiegała, Kamionka, Krzyżówka, Kuklówka Radziejowicka, Kuklówka Zarzeczna, Kuranów, Korytów A, Korytów, Krze Duże, Nowe Budy, Olszówka, Podlasie, Pieńki Towarzystwo, Radziejowice, Radziejowice – Parcel, Stare Budy Radziejowskie, Słabomierz, Tartak Brzózki, Zboiska, Zazdrość.

Skontaktować się z nim możemy telefonicznie kom.:506 905-720 jak i mailowo: dzielnicowy.radziejowice@ra.policja.gov.pl

Z Panem Łukaszem możemy również porozmawiać w punkcie przyjęć interesantów w:

Urzędzie Gminy Radziejowice

ul. Kubickiego 10

96-326 Radziejowice

jest czynny:

wtorki: 13:00-14:00

czwartki: 10:00-11:00

Autor: sierż. Monika Helińska

Powrót na górę strony
-->