Aktualności

POWIATOWA DEBATA SPOŁECZNA

Data publikacji 23.03.2021

Zapraszamy na Powiatową Debatę Społeczną pn. Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - nie daj się oszukać! Stosując się do obowiązujących ograniczeń, minimalizujemy możliwości fizycznych kontaktów, pozostajemy jednak otwarci na wszelkie sygnały i wnioski od mieszkańców. Nie przestajemy działać, wykorzystujemy dostępne formy komunikacji, zwłaszcza elektronicznej. Zadbaj wraz z nami o bezpieczeństwo w powiecie żyrardowskim.

Zapraszamy do udziału w pierwszej zdalnej Powiatowej Debacie Społecznej podczas której, omawiane będą działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu żyrardowskiego.
W szczególności zostanie poruszony temat oszustw finansowych, których ofiarami stają się Nasi mieszkańcy.
 
Debata odbędzie się w dniu
30 marca 2021 r. o godz. 15:00
  • Live zostanie udostępniony na portalu społecznościowym Facebook Policja Żyrardów oraz TVŻ-Telewizja Żyrardowska
  • Od dnia 29 marca 2021r. do 1 kwietnia 2021r. pod postem dot. debaty będzie można komentować, zadawać pytania oraz pisać spostrzeżenia jakie Państwo chcieliby aby zostały poruszone podczas debaty.
  • W spotkaniu udział wezmą mieszkańcy całego powiatu żyrardowskiego, a także przedstawiciele podmiotów współpracujących z Policją na rzecz budowania bezpieczeństwa w lokalnym środowisku.
Debata społeczna jest doskonałą formą komunikowania się ze społeczeństwem w sprawach dotyczących bezpieczeństwa i porządku publicznego. Umożliwia poznanie problemów oraz oczekiwań lokalnej społeczności, a także włącza obywateli w wypracowanie sposobów eliminacji występujących zagrożeń.
 
Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału bo bezpieczeństwo to Nasza WSPÓLNA sprawa. 
 
 
Autor: sierż. Monika Michalczyk
Powrót na górę strony