Aktualności

ZAPROSZENIE NA POWIATOWĄ DEBATĘ SPOŁECZNĄ W ŻYRARDOWIE

Data publikacji 22.11.2022

Komendant Powiatowy Policji w Żyrardowie insp. Edyta Marczewska serdecznie zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie naszego powiatu. Debata odbędzie się 1 grudnia 2022r. o godzinie 16:00 w Centrum Kultury w Żyrardowie, Plac Jana Pawła II 3. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w debacie.

Budowa współpracy z lokalnymi społecznościami oraz mieszkańcami to podstawowy element do stworzenia efektywnych, lokalnych programów bezpieczeństwa oraz wsparcia działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa, w szczególności mających na celu ograniczenie najbardziej dokuczliwej dla obywateli przestępczości.

Dlatego już dziś zapraszamy mieszkańców powiatu żyrardowskiego do udziału w debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu, która odbędzie się 1 grudnia 2022 roku o godz. 16:00 w  Centrum Kultury w Żyrardowie, Plac Jana Pawła II 3.

Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł podzielić się swoimi uwagami, czy wskazówkami mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie.

 

 

 

st. sierż. Patrycja Sochacka

Powrót na górę strony