Aktualności

ZAPROSZENIE NA POWIATOWĄ DEBATĘ SPOŁECZNĄ W ŻYRARDOWIE

Data publikacji 06.12.2023

Komendant Powiatowy Policji w Żyrardowie insp. Edyta Marczewska serdecznie zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu na terenie naszego powiatu. Debata odbędzie się 13 grudnia 2023r. o godzinie 13:00 w Centrum Kultury w Żyrardowie, Plac Jana Pawła II 3. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału.

Budowa współpracy z lokalną społecznością oraz mieszkańcami to podstawowy element do stworzenia efektywnych, lokalnych programów bezpieczeństwa oraz wsparcia działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa, w szczególności mających na celu ograniczenie najbardziej dokuczliwej dla obywateli przestępczości.

Dlatego już dziś zapraszamy mieszkańców powiatu żyrardowskiego do udziału w debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu, która odbędzie się 13 grudnia 2023 roku o godz. 13:00 w  Centrum Kultury w Żyrardowie, Plac Jana Pawła II 3.

Podczas spotkania każdy z uczestników będzie mógł podzielić się swoimi uwagami, czy wskazówkami mającymi na celu zwiększenie bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w debacie.

 

autor:st.sierż.Patrycja Sochacka

Powrót na górę strony