Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci z Komisariatu w Mszczonowie zatrzymali mężczyznę, podejrzewanego o włamanie do jednej z firm na terenie gminy Radziejowice. W jego ustaleniu pomogli świadkowie, którzy wzorowo współpracowali z policjantami. 39-letni mieszkaniec Radziejowic usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz gróźb karalnych. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
Dodano: 18.06.2021 Mszczonowscy policjanci skuteczni w zwalczaniu przestępczości przeciwko mieniu -
Policjanci zatrzymali 25-latka, który mógł mieć związek ze zdarzeniem w Żyrardowie, w trakcie którego padł strzał z broni palnej. Mężczyzna usłyszał nie tylko zarzut nielegalnego posiadania broni, ale także zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został aresztowany.
Dodano: 18.06.2021 Areszt dla mieszkańca Żyrardowa za nielegalne posiadanie broni oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków