Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W liście z okazji Święta Policji Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu inspektor Waldemar Wołowiec dziękuje wszystkim Funkcjonariuszkom, Funkcjonariuszom, Pracownikom Policji oraz ich rodzinom za wkład w sukcesy formacji, za trud i poświęcenie dla wspólnego dobra oraz życzy wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów i satysfakcji z codziennej służby i pracy.
Dodano: 16.07.2021 Życzenia insp. Waldemara Wołowca - Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu z okazji Święta Policji -
Sezon urlopowy trwa w najlepsze. Wiele osób codziennie podróżuje w różne miejsca letniego wypoczynku. Niestety nie wszyscy pamiętają o przestrzeganiu obowiązujących przepisów i ograniczeń. Kierowcy, którzy przekraczają dopuszczalną prędkość, muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami.
Dodano: 16.07.2021 Brak tolerancji dla nadmiernej prędkości -
Trwa akcja informacyjno-edukacyjna pn. „Dla każdego jest miejsce na drodze”, w ramach której policjanci informują, edukują i przypominają, że droga jest dla wszystkich, a przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez każdego uczestnika jest obowiązkiem.
Dodano: 16.07.2021 Dla każdego jest miejsce na drodze